0 ks 0.00 Kč


988.00 Kč s DPH

Tento produkt máme skladem

Víte, co je na naší sadě Podmořský svět nejkrásnější? Příběh - kde želva soutěží s rybkami, velryba se hraje s hvězdicemi a když budete pozorně naslouchat, mušle vás pozvou na svůj koncert. Tato korková navlékací sada Vám odhalí tajemství světa ukrytého pod mořskou hladinou. Jedinečné korálky na navlékání znázorňující obyvatele této říše nabízejí spolu s navlékacími šňůrkami hravé aktivity podporující nejen rozvoj jemné motoriky, rozpoznávání barev a tvarů, ale hlavně rozlet fantazie. A tak na korkové šňůrce ožijí příběhy, které napíše dětská fantazie.

 

Korkové korálky na navlékání jsou lehoučké, tloušťkou a tvarem dokonale zapadají do dětské ruky. A díky pórovité struktuře nekloužou. Součástí balení je korková šňůrka, která se netrhá, netřepí a neklouže. Korálky na navlékání jsou vyrobeny výhradně z přírodních materiálů. Použité nesmývatelné ekologické barvy odpovídají evropské normě schválené pro povrchovou úpravu hraček a jsou pro dítě zdravotně nezávadné.

 

Korálky na navlékání podporují u dětí rozvoj:

- koncentrace a trpělivosti

- vizuální paměti

- pozorovací schopnosti

- jemné motoriky

- koordinace oko - ruka

- logického myšlení

- kreativity a fantazie

 

Obsah balení:

18 korálků - rybky, hvězdice, želvy, velryby, chobotničky, mušle

2 navlékací šňůrky o délce 50 cm

 

Zaujaly Vás naše korálky a chtěli byste vidět jiné modely? Koukněte si model KVĚTY, který je tou pravou hračkou pro malé princezny.


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek