0 ks 0.00 Kč


165.00 Kč s DPH

Tento produkt máme skladem

Naučte děti stolovat hravou formou. Přírodní korkové prostírání s motivem Zeleninka vaše děťátko zabaví a navíc bude vědět, kam patří talíř, příbor a pohár. Hravou formou si tak dítě osvojí ty správné stravovací návyky. Díky malovaným motivům se také naučí jednotlivé druhy zeleniny.

 

Praktické prostírání s edukativním motivem je vyrobeno z přírodního korkového materiálu. Proto je měkké a příjemné na dotek. Díky své povrchové struktuře přilne ke stolu a nespadne na zem. Korkové prostírání je malované ekologickými barvami, které jsou pro dítě nezávadné. Barvy dlouho vydrží. Neublíží jim ani pravidelná údržba.

 

Podložka je vyrobena z korkového plátu o tloušťce 5 mm, která garantuje její pevnost a dlouhou životnost. Údržba je velmi jednoduchá, podložku stačí přetřít navlhčeným hadříkem nebo umýt pod tekoucí vodou. Na mastné skvrny můžete použít saponát jako při běžném mytí nádobí. Podložku nemyjte v myčce. Rozměr podložky je 36,5 x 29,5 cm.

 

Korkové prostírání je vhodné do domácnosti i výchovných zařízení. Všechny výrobky značky Korkii jsou vyráběny na Slovensku.

 

Počet kusov v balení 1


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek