0 ks 0.00 Kč


156.00 Kč s DPH

Tento produkt máme skladem

Mňáám, je čas na chutnou a zdravou svačinu! Hrozny, třešně, jahody ... Kdo by tomu odolal? Dětské prostírání s motivem ovoce pomáhá těm nejmenším poznávat jednotlivé druhy ovoce a zároveň je nenásilnou formou učí, jak důležité je ovoce v každodenním stravování.

 

Nastal čas povýšit papání na královskou úroveň. Ano, prioritou stále zůstává plné bříško vašeho děťátka, ale Korkii nabízí cosi, co povýší každodenní pojídání na vyšší úroveň. Půvabné a zároveň velmi praktické dětské prostírání pod talíře s edukativním motivem změní přijímání potravy na zážitek a vaše ratolesti na opravdové princezny a krále, kteří to u prostřeného stolu skutečně vědí!

 

Ne, nepřeháním. Korkové dětské prostírání je sice drobnost, ale přináší neuvěřitelný efekt. Nechrání jen stůl či ubrus před znečištěním, v první řadě učí dítě základním pravidlům stolování. Nenásilnou formou mu vštípí do hlavičky, že při jedení má vše na stole své místo. Naučí ho, kam patří talíř, příbor či pohár. A navíc podpoří i rozvoj jeho estetického cítění.

 

Dětské prostírání je vyrobeno z přírodního korkového materiálu, díky čemuž je příjemné na dotek, měkké a neklouže. Malované je ekologickými barvami, které jsou pro dítě zdravotně nezávadné. Korkové prostírání je vyrobeno z korkového plátu s optimální tloušťkou 5 mm, která garantuje dlouhou životnost podložky. Rozměr podložky je 36,5 x 29,5 cm.

 

Prostírání pod talíře je vhodné do domácnosti i výchovných zařízení.

 

Počet kusov v balení 1


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek