0 ks 0.00 Kč

1 014.00 Kč936.00 Kč s DPH

Ušetříte 78.00 Kč (-8%)

Tento produkt máme skladem

Sada 18 přírodních korkových geometrických tvarů s ručně malovanými protilehlými stranami přináší nový rozměr hry s vyšším stupněm náročnosti. Vedle ukládání tvarů pod netradičními úhly hrají důležitou roli i barvy. Jednotlivé díly stavebnice jsou záměrně malované ve dvou barevných kombinacích: žlutá - zelená, červená - modrá. Děti si předem zvolí výslednou barevnou kombinaci své budoucí stavby, například červenou-žlutou. Jednotlivé díly pak ukládají na sebe, přičemž musí zvažovat nejen to, jakou stranou díl přiložit, aby nespadl, ale i to, jak ho natočit, aby stavba získala zvolenou barvu. Stavebnice přináší skutečně vzrušující a napínavou hru a vyžaduje od dětí maximální soustředění. Zároveň u nich podněcuje tvůrčí kreativitu spojenou s touhou poznávat a experimentovat.

 

Korkové hračky patří mezi nejinovativnější na světě. Také jsou udržitelné, protože korek je 100% přírodní, 100% recyklovatelný materiál a propůjčuje naší dřevěné stavebnici opravdu jedinečné vlastnosti. Lehkost, nehlučnost, odolnosti proti světlu a nárazům a taky cosi navíc - díky vysokému tření mohou děti jednotlivé geometrické tvary ukládat na sebe i pod neuvěřitelnými úhly (stranami, které nejsou malované).

 

Při hře s touto stavebnicí bude dítě muset použít obě své ruce, co je další velkou výhodou pro celkový rozvoj dítěte. Díly dřevěné stavebnice jsou měkké, mírně stlačitelné. Navíc mají příjemnou texturu a hrany jsou záměrně zaoblené ručním broušením. Tvarem i zpracováním jsou ideální k uchopení dětskou rukou. Použité ekologické barvy jsou určeny pro povrchovou úpravu hraček a jsou zdravotně nezávadné.

 

Korková stavebnice je balena v praktickém bavlněném sáčku, takže si ji děti mohou vzít i na cesty.

 

Stavebnice podporují u dětí rozvoj:

- logického myšlení

- prostorové představivosti

- tvůrčí fantazie

- jemné motoriky

- koordinace oko - ruka

- koncentrace a pozornosti

 

Zároveň je korková stavebnice perfektním dárkem pro každou příležitost!

 

Pro děti ve věku 4+. Vhodná i pro alergiky.

 

Sledujte naše videa o stavebnicích a inspirujte se jimi!

 


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek