0 ks 0.00 Kč


770.00 Kč s DPH

Tento produkt máme skladem

Naše slovenská korková rodina se opět rozrostla! Patří do ní už i slepička KIKO a její čtyři kuřátka. Maminka KIKO je nejraději nosí na křídlech a od radosti a lásky se neustále vlní a vlní. Aby se kuřátka měli s čím hrát, snesla jim pár nevšedních vajíček - červené z korku, lehké jako pírko, a přírodní dřevěné, těžké jako balvan. KIKO pak jen roztáhne křídla a veselá hra začíná. Udržet rovnováhu bývá občas náročné, ale zato vždy pořádně zábavné!


Korková slepička KIKO je zábavná balanční hra pro malé badatele i jejich rodiče. Hráči musí poskládat vajíčka a kuřátka slepičce na obě křídla tak, aby si udržela rovnováhu a nepřevážila zátěž na jednom z křídel. Děti rychle zjistí, že vajíčka se navzájem liší nejen barvou a texturou, ale i hmotností. A aby byla hra náročnější a zábavnější, smí při ukládání použít pouze jednu ruku.


Součástí rodinné hry je interaktivní kostka, na které jsou znázorněny jednotlivé zátěžové prvky - červené korkové vajíčka, přírodní dřevěné vajíčka a kuřátka. Ale má i prázdnou stranu, která pořádně zamotá průběh hry.

 

Balanční hra Kiko podporuje u dětí rozvoj
- sociálních dovedností, 
- pozornosti a koncentrace, 
- trpělivosti, 
- jemné motoriky.  


PRINCIPY HRY:
* Balanční hra pro 2 hráče, kteří střídavě házejí kostkou a ukládají na své křidélko jednotlivé zátěžové prvky.
* Pokud hráči padne na kostce prázdná strana, jedno kolo stojí. Stejně stojí, pokud mu padne zátěžový prvek, který již není k dispozici (všechny jsou uloženy na slepičce).
* Hráči smějí ukládat prvky na křidélka pouze jednou rukou!


PRAVIDLA HRY:
1. Hráči si nejprve určí pořadí. Oba házejí kostkou, dokud některému z nich nepadne symbol kuřátka. Ten si zvolí křídlo slepičky a začíná hru. Hodí kostkou a na křidélko položí zátěžový prvek, který mu padl.
2. Hráči střídavě hází kostkou a ukládají vajíčka a kuřátka na křidélka.
3. Hra skončí, když některému z hráčů spadne jen jeden prvek z křidélka. Vítězem se stává protihráč. Pokud hráči úspěšně uloží všechny zátěžové prvky na křidélka, zvítězí ten, kdo má na své straně více vajíček a kuřátek.


Pomůcka pro menší děti:
Pokud bude dítě ukládat jednotlivé zátěžové prvky na křidélka slepice ve vodorovné poloze, budou se mnohem méně klouzat a kutálet.


Balení obsahuje:
1 korková slepička
1 interaktivní kostka
4 kuřátka
6 dřevěných vajíček
8 korkových vajíček


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek