0 ks 0.00 Kč

5 980.00 Kč4 550.00 Kč s DPH

Ušetříte 1 430.00 Kč (-24%)

Tento produkt máme skladem

Pro malých zvědavcov i mistry kuchaře Učící věž (známá také jako learning tower) Korkii, inspirovaná Montessori pedagogikou, je výbornou pomůckou pro všechny maminky, které chtějí u svých dětí podporovat přirozenou zvědavost, touhu poznávat a zároveň probouzet zájem o každodenní činnosti v domácnosti, především v kuchyni.

 

Využíváním věže se stejně významně posiluje vztah matka - dítě. Maminka přirozeným a nenuceným způsobem nabízí děťátku různé druhy podnětů v domácím prostředí. To bez nošení na rukou pozoruje, co a jak máma dělá, následné ji napodobuje a učí se.

 

Učící věž je navržena tak, aby malému zvědavcovi umožňovala dobrý výhled na dění kolem sebe. V komfortní výšce a bezpečí může sledovat činnosti, které maminka provádí a zapojit se do nich. Proto se doporučuje, pokud to podmínky v kuchyni umožňují vytvořit dvě pracovní plochy vedle sebe. Na jedné pracuje máma, na druhé dítě. Dítě tak může z bezprostřední blízkosti a v přímé interakci s rodičem napodobovat činnosti, které provádí.

 

Učící věž je pro dítě maximálně bezpečná. Je vyrobena z masivního bukového dřeva, takže nemůže dojít k jejímu převržení. Schůdky jsou lepené korkovým materiálem, který zajišťuje protiskluzový povrch během lezení a stání na věži.

 

Věž se po obrácení a přetočení ve spoji rázem změní na kuchyňku pro malého mistra kuchaře. Dětská kuchyňka má znázorněný sporák, troubu a skříňku. V horní části je umístěn odkládací prostor na pohárky a zároveň graficky znázorněny struhadlo, časovač a váha na potraviny. Součástí vybavení kuchyňky pro děti je i odnímatelné umyvadlo a vodovodní kohoutek. Používají se pouze v rámci kuchyňky. Při jejím skládání do učící věže se musí odejmout.

 

3 DŮVODY, PROČ SI POŘÍDIT PRODUKT UČÍCÍ VĚŽ - DĚTSKÁ KUCHYŇKA, 2V1:

• Šetří váš prostor v bytě.

• Je čistě přírodní, vyrobený v kombinaci dřevo - korek.

• Jeho koupí podpoříte výrobu na Slovensku. Učící věž je pro dítě maximálně bezpečná.

 

Učící věž v kombinaci s dětskou kuchyňkou je vhodný produkt pro dítě ve věku od 18 měsíců. V tomto období už pevně stojí na nohou a je připraveno používat učící věž ,jako pomůcku. Dětskou kuchyňku nabízíme ve dvou barevných variantách - růžovém a modrém. Zájem o modrou verzi uveďte, prosím, do poznámky v objednávce.

 

ROZMĚRY PRODUKTU:

šířka kuchyňky: 82 cm

výšky kuchyňky: 86 cm

výška věže: 86 cm

plocha na stání: 41 x 28 cm


Otázka na prodejce

 

Loading

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Přihlaste se k odběru novinek